GÜZELLİKTEN
GÜÇ DOĞAR


Ankara Çayyolu bölgesinde 2018 yılında kurulan Shine Beaty Center Güzellik merkezi, “Güzellikten güç doğar” felsefesi ile müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Güzellik ve bakım sektöründe hijyen, kalite ve güler yüzü bir arada sunmak çok önemlidir.


Hakkımızda

SUNDUĞUMUZ HİZMETLERManikür ve Pedikürün yanı sıra Kalıcı Oje, Nail Art, Protez Tırnak, Jel Tırnak hizmetleride verilmektedir.
Bölgesel zayıflama hizmeti güzellik merkezimizde elektroporasyon, ultrasound, vakum yöntemleri ile yapılmaktadır.
Cilt bakımı alanında hydrafacial, kimyasal peeling, iğnesiz mezoterapi, kolojen bakımı, leke bakımı hizmetleri verilmektedir.
Lazer Epilasyon kısaca ışık enerjisi ile vücudumuzda bulunan kıl ve tüyleri tahrip eden bir yöntemdir.

Güzellik merkezimizin hizmetlerini detaylı inceleyebilirsiniz...

SOSYAL SORUMLULUK

15 Kasım 2019
Çankaya güzellik salonu sosyal sorumluluk

Kan Ver Can Ver

Shine Beauty Center olarak @turkkizilayi ile ortak yürüttüğümüz projede sizleri de destek vermeye bekliyoruz… Haydi Hayat Kurtarmaya ! 21 HAZİRAN CUMA GÜNÜ SAAT : 12:00 – 20:00 Arası […]

HAKKIMIZDA


Mükemmelliğin detaylarda gizli olduğunun bilincindeyiz ve bu yüzden gerek teknik, gerekse teknolojik anlamda yeterliliğimiz ile verdiğimiz her hizmetimizde başarıyı garanti edebiliyoruz. Müşteri memnuniyeti motivasyonumuzun kaynağıdır.

Güzellik merkezimizde çalışan güler yüzlü ve kendi alanlarında uzman personellerimiz sayesinde, cilt bakımı, dermapen, hydrafacial, buz lazer epilasyon, akne ve leke tedavisi gibi birçok hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Shine Beauty Center güzellik salonumuzda bakımlar kişiye özel olarak programlanır ve uygulanır. Son derece modern bir ortamda konforlu bir hizmet sunan güzellik merkezimizde bakım seanslarımız esnasında kullanılan kimyasal malzemeler, solüsyonlar ve serumlar insan sağlığı bakımından yan etkisi olmayan doğal ürünlerdir.


Devamını Oku

Mükemmelliğin detaylarda gizli olduğunun bilincindeyiz...

Geniş hizmet yelpazemizle size kaliteyi sunuyoruz...

ÖNCE | SONRA

RANDEVU AL: +90 533 037 20 04

Ankara güzellik merkezi whatsapp